CZ | EN

zmeny ve vhozech

Zdravím všechny hráče stolního fotbálku.
 
Jak už většina z Vás ví, na stolech Rosengart (především na novém modelu Official league II) se začíná za vhozené peníze kupovat místo balónků čas. 
 
Důvody, které nás k tomu vedly:
1) potřebujeme mít ve fotbálcích více peněz
Asi je celkem jasné, že současný stav, kdy stojí cca 60 míčků 60 Kč a tyto míčky se odehrají za cca 60 minut, tzn. 4 hráči - každý 15 Kč/hod, není už udržitelný. 15 let se hraje za stejné peníze a mezitím se vše nesmírně zdražilo. 
Do toho se na hodně místech hrají 1x týdně turnaje, kdy je fotbálek zdarma a naše firma z toho nemá ani korunu.
Nyní Vám dáváme do restaurací úplně nový model, na kterém jsou odstraněny neduhy předchozího modelu, takže pevně věříme, že hra na tomto stole bude splňovat náročnější technická kriteria.
Cenu jsme stanovili podle ceny za pivo. Řekli jsme si, že pokud zaplatíte za 1 hodinu hry na fotbálku 30 Kč, tak to je rozumná cena (samozřejmě počítáme, že hrají 4 osoby a platí každý).
Necílíme primárně, ani sekundárně na hráče ligových soutěží. Nás zajímají náhodní návštěvníci, kteří si jdou zahrát 1x za 14 dní a je jim celkem jedno, jestli vhodí do fotbálku " 5 či 10 Kč". 
2) Chceme podpořit majitele restaurací a dostat hráče fotbálku více do restaurací. Dnes si mohou hráči, co chtějí trénovat, koupit libovolný čas a vystřelit na branku míčků, kolik chtějí.
3) Chceme eliminovat čas, kdy je obsazený fotbálek a přitom na něm nikdo nehraje. Hráči mají rozehraný zápas, ale jdou hromadně kouřit, na pivko nebo pokecat. Doufáme, že se urychlí i ligové zápasy. Některé prostoje při zápasech jsou opravdu neskutečně dlouhé.
4) Více peněz ve fotbálcích znamená více peněz pro rozvoj fotbálkového sportu. Kdo nás zná, ví, že vše, co můžeme, vracíme do fotbálkového sportu.
 
Současná cena je nastavena takto: 
minimální vhoz pro první výdej dvou míčků je 5 Kč, následně můžete přihazovat i po 1 Kč - vždy se Vám připočte nějaký čas (sekundy, minuty či hodiny).
Od 1 s do 59 min 59 s - je cena 140 Kč/hod (z této ceny se přepočítá, kolik dostanete času za Vaše vhozené mince).
Při vhození 120 Kč dostanete 60 min.
Při vhození 220 Kč dostanete 120 min.
Při vhození 280 Kč dostanete 180 min. 
Modelový příklad: vhodíte 190 Kč - koupíte si 60 min za 120 Kč/hod a 30 min za 140 Kč/hod  
                             vhodíte 234 Kč - koupíte si 120 min za 110 Kč/hod a 6 min za 140 Kč/hod 
Rozhodující je zmáčknutí tlačítka pro výdej míčků. Čím více je v tento moment vhozeno ve fotbálku, tím bude nižší cena za hru.
 
Dle našich zjištění by ligový zápas měl stát 500 Kč - 550 Kč. Většinou si před zápasem každý tým hodí 50-60 Kč na rozehrání. Nyní lze využít čas a koupit si 3 hodiny za 280 Kč = cca 93 Kč/hod.
Přidáváme návod, jak hrát ligu, aby cena byla co nejnižší: 
Na prvním stole si koupíte 3 hodiny za 280 Kč, na druhém stole si koupíte 1 hodinu za 120 Kč a po odehrání 2ballu si koupíte zase na druhém stole 1 hodinu.
Ligový zápas by měl tudíž stát okolo 520 Kč.
 
Držte nám palce, choďte do restaurací a klubíků podpořit nás i jejich majitele! My se budeme snažit zase Vám většinu prostředků nějakou formou vrátit.