CZ | EN

Padělky/kopie

Njeste spokejení s vaším stolem? Je kvalita hry mizerná? Rozpadá se při hře? 

 

Rosengart originál, nebo padělek ? Pošlete foto a my Vám řekneme!

 

Toto téma nás trápí již delší dobu. V poslední době se však zájem o naše stoly opět zvýšil a roztrhl se pytel s kopiemi, či přímo padělky stolů Rosengart. Nejsmutnější na tom je, že tyto padělky jsou velice nekvalitní a běžní hráči nedokáží rozlišit, co je padělek a co originál. Na padělcích se ohýbají tyče, panáčci, madla a další komponenty jsou z jiných materiálů, ale na první pohled to nemusí být znát. Kazí to dobrou pověst našich výrobků a okrádá české hráče o příspěvky, kterými podporujeme rozvoj fotbálku na soutěžní úrovni v ČR.

 

Proto přicházíme se službou určení původu stolu. Pokud si nejste jisti, jestli fotbálek, který se chystáte zakoupit, či pronajmout, je opravdu originálem, neváhejte nás kontaktovat. Určití lidé a některé firmy se Vám budou dušovat, že se jedná o originál Rosengart, a přitom se bude jednat o podvod. Pozor na to! Budeme rádi, za každý dotaz a foto. Za službu se neplatí.

 

Vše posílejte na: inforosengart.cz

 

Nejčastěji se setkáváme se situací, kdy je nabízen fotbálek jiné značky a je lživě označován za Rosengart, je to vzhledově podobný typ fotbálku, avšak v podstatně horší kvalitě materiálů i herních vlastností. Jedná se tedy o klamavé jednání a podvod.

 

V horším případě se můžete setkat s vyloženými padělky! Tady se již jedná o zneužití ochranné známky Rosengart, tedy o trestnou činnost.