CZ | EN

Akce na míru zábava, turnaj, teambulding

Další informace

Akce na míru

Chceš si užít zábavu a adrenalin, které přináší pořádný turnaj? Chceš si změřit sílu se svými kolegy a posílit tým a společnou souhru?

 

Chceš se stát na chvíli rockovým zpěvákem? Nebo chceš pouze relaxovat a být v dobré pohodě?

 

V tom případě jsou pro tebe stolní fotbal, šipky, karaoke jukebox či jiné zábavní stroje, které nabízíme k pronájmu, jasnou volbou!

 

Rádi pro Vás připravíme akce na míru přesně podle Vašich požadavků.

 

Firemní akce, teambuilding

Máme již 20 let zkušeností s pořádáním firemních a teambuidingových akcí. Není pro nás rozhodující jejich velikost – jsme schopni zajistit jak malou akcičku pro pár lidí o jednom stole, tak i turnaj v šipkách či stolním fotbale třeba pro 400 lidí.  Sestavíme pro vás akci "na klíč" tak, aby vyhovovala vašemu zadání i představám.

 

Naše nabídka obsahuje akce od čistého pronájmu stolu (s dopravou na místo, instalací a po skončení akce následnou demontáží) přes pořádání celovečerních turnajů s možností věcných cen až po exhibici nejlepších hráčů stolního fotbalu v ČR.

 

Naše reference:

 

  • Jako příklad můžeme uvést akci pro IT firmu Veeam, pro kterou jsme nachystali deset stolů, zorganizovali turnaj a zajistili exhibici mistra světa ve stolním fotbale.  
  • Pro uvedení nové konzole Xbox One od firmy Microsoft jsme uspořádali dokonce celý seriál turnajů.
  • V roce 2016 jsme také zajišťovali zábavu na mnoha letních akcích či hudebních festivalech na stáncích Prima COOL.
  • Na herním veletrhu For Games na výstavišti v Letňanech jste si kvalitu našich zařízení mohli vyzkoušet pro změnu na stáncích agentury Hit Point.
  • Firemní večírek jsme zajišťovali například i v restauraci Kolkovna.
  • Třešničkou na dortu je jeden z námi pořádaných mezinárodních turnajů - Czech Open.
  • Věřte, že nejen u našich stolů je stále živo. Poslední foto ukazuje, že umíme i šipky.
  • Pokud vám zorganizování akce s pronájmem nestačí a je vašim cílem se zviditelnit či více zarýt lidem do paměti, můžeme také naše zařízení obrandovat, jako jsme to udělali například pro firmu Lenovo.

 

DSC_0071IMG_2374IMG_2393forGame1lenovoWraprepublikasipkyxbox

 

Pronájem stolní fotbal a šipky

Zde je uveden příklad standartního ceníku za pronájem stolních fotbalů nebo za pronájem šipek včetně kompletní instalace a dopravou na místo určení po Praze.

 

 1 den2 dny3 dny
1 stroj295039004500
2 stroje500064008400
3 stroje710088009950

 

Pro rozšířenou individuální nabídku nás neváhejte kontaktovat.

 

Pronájem air hockey, jukebox, karaoke, silový automat Boxer, stolní hokej Super Chexx

 

Ceník ostatních strojů k pronájmu je uveden níže, všechny uvedené ceny jsou včetně dopravy po Praze, odborné instalace a následné demontáže.

 

Air hockey garantuje napínavé a poutavé hraní pro všechny generace. Na vzduchovém polštáři klouže puk úplně lehce po hrací ploše a vyžaduje výborný postřeh současně s koordinací pohybů rukou a nohou.

 

MP3 jukeboxy či karaoke přístroje jsou vhodným doplňkem na firemní večírky či prezentace. Poskytneme Vám nejen Jukeboxy, ale i školené pracovníky k obsluze strojů. V případě Vašeho zájmu připravíme pro Vaše klienty či zaměstnance zábavnou soutěž ve zpívání karaoke. Základním principem Karaoke je potlačení zpěvu v hudební nahrávce, což nabízí možnost zazpívat si svou oblíbenou píseň s originálním hudebním doprovodem a textem běžícím na obrazovce.  

 

Silový automaty Boxer a Kopačák jsou zábavné stroje, který po aktivaci měří sílu úderu do boxovacího "pytle" v případě boxeru, nebo "míče" v případě Kopačáku . Stroje byly navrženy a sestaveny z nejlepších materiálů, které jsou dostupné na trhu.

 

Fotbálek XXL zaručuje napínavou zábavu pro 8 hráčů a je ideální pro rekreační hráče a nehráče.

 

Arkádové hry pro jednoho nebo dva hráče. Až 2000 her! Verze stojanová nebo coctail - viz foto níže.

 

Hru ping pong není nutné představovat. Námi nabízený ping pong je profesionální stůl značky CORNILLEAU který je určen i pro venkovní použití.

 

Profesionální stolní hokej Super Chexx a Česká republika, kde je každý druhý fanda do hokeje? To je spojení, které nabídne skvělou zábavu všem napříč generacemi. Zábava pro rodinu doma nebo skvělé pro kancelářské herny. Reálné zvuky z hokejové arény, doprovázející hru, rychlé reflexy a dynamika hokeje. To je hokej Super Chexx - profi verze malého stiga hokeje s realistickým ozvučením, osvětlení herní prochy, digitální displej, plocha krytá akrylátovou kopulí pro 2 až 4 hráče. Vítězi každého turnaje zazní hymna, kdo z Vás jí uslyší? Hokej přepravujeme s odděleným podstavcem a kopulí, proto může být umístěny i v prostorech s vchodem velikosti běžných bytových dveří. Šířka 92cm,Výška 140 cm, Délka 152 cm Váha: 65kg   Výška herního pole 120cm Požadavky zásuvka 220V

 

 1 den
Air hockey5000
Jukebox5000
Boxer5000
Fotbálek XXL5000
Arkádové automaty2700
Ping Pong2170
Kopačák5000
Kladivo5000
Hokej Super Chexx3300

 

 

1234Bumper-machine-nobg02-714-boxerjukeboxnhl-24power-air-hokej-cobra-v