CZ | EN

Firemní akce zábava, teambuilding

Chceš si užít zábavu a adrenalin, které přináší pořádný turnaj? Chceš si změřit sílu se svými kolegy a posílit tým a společnou souhru? Chceš se stát na chvíli rockovým zpěvákem? Nebo chceš pouze relaxovat a být v dobré pohodě? V tom případě jsou pro tebe stolní fotbal, šipky či náš karaoke jukebox, které nabízíme k pronájmu, jasnou volbou! Rádi se přizpůsobíme vašim požadavkům a připravíme pro vás akce na míru


Máme již 20 let zkušeností s pořádáním různých akcí - firemní akce, vánoční večírek, teambuiding či jiné oslavy.

Není pro nás rozhodující jejich velikost – jsme schopni zajistit jak malou akcičku pro pár lidí o jednom stole, tak i mistrovství v šipkách či stolním fotbale třeba pro 400 lidí. Sestavíme pro vás "akci na míru" tak, aby vyhovovala vašemu zadání i představám.


Naše nabídka obsahuje akce od čistého pronájmu stolu (s dopravou na místo, instalací a po skončení akce následnou demontáží) přes pořádání celovečerních turnajů s možností věcných cen až po exhibici nejlepších hráčů stolního fotbalu v ČR. 

Pronájem stolní fotbal a šipky

Zde je uveden příklad standartního ceníku za pronájem stolních fotbalů nebo za pronájem šipek včetně kompletní instalace a dopravou na místo určení po Praze.

 

 1 den2 dny3 dny
1 stroj295039004500
2 stroje500064008400
3 stroje710088009950

Pro rozšířenou individuální nabídku nás neváhejte kontaktovat.


Pronájem air hockey, jukebox, karaoke, silový automat Boxer, stolní hokej Super Chexx

Ceník ostatních strojů k pronájmu je uveden níže, všechny uvedené ceny jsou včetně dopravy po Praze, odborné instalace a následné demontáže.

Air hockey garantuje napínavé a poutavé hraní pro všechny generace. Na vzduchovém polštáři klouže puk úplně lehce po hrací ploše a vyžaduje výborný postřeh současně s koordinací pohybů rukou a nohou.

MP3 jukeboxy či karaoke přístroje jsou vhodným doplňkem na firemní večírky či prezentace. Poskytneme Vám nejen Jukeboxy, ale i školené pracovníky k obsluze strojů. V případě Vašeho zájmu připravíme pro Vaše klienty či zaměstnance zábavnou soutěž ve zpívání karaoke. Základním principem Karaoke je potlačení zpěvu v hudební nahrávce, což nabízí možnost zazpívat si svou oblíbenou píseň s originálním hudebním doprovodem a textem běžícím na obrazovce.  

Silový automaty Boxer a Kopačák jsou zábavné stroje, který po aktivaci měří sílu úderu do boxovacího "pytle" v případě boxeru, nebo "míče" v případě Kopačáku . Stroje byly navrženy a sestaveny z nejlepších materiálů, které jsou dostupné na trhu. 

Fotbálek XXL zaručuje napínavou zábavu pro 8 hráčů a je ideální pro rekreační hráče a nehráče.

Arkádové hry pro jednoho nebo dva hráče. Až 2000 her! Verze stojanová nebo coctail - viz foto níže.

Hru ping pong není nutné představovat. Námi nabízený ping pong je profesionální stůl značky CORNILLEAU který je určen i pro venkovní použití.

Profesionální stolní hokej Super Chexx a Česká republika, kde je každý druhý fanda do hokeje? To je spojení, které nabídne skvělou zábavu všem napříč generacemi. Zábava pro rodinu doma nebo skvělé pro kancelářské herny. Reálné zvuky z hokejové arény, doprovázející hru, rychlé reflexy a dynamika hokeje. To je hokej Super Chexx - profi verze malého stiga hokeje s realistickým ozvučením, osvětlení herní prochy, digitální displej, plocha krytá akrylátovou kopulí pro 2 až 4 hráče. Vítězi každého turnaje zazní hymna, kdo z Vás jí uslyší? Hokej přepravujeme s odděleným podstavcem a kopulí, proto může být umístěny i v prostorech s vchodem velikosti běžných bytových dveří. Šířka 92cm,Výška 140 cm, Délka 152 cm Váha: 65kg   Výška herního pole 120cm Požadavky zásuvka 220V 1 den
Air hockey5000
Jukebox5000
Boxer5000
Fotbálek XXL

5000

Arkádové automaty2700
Ping Pong2170
Kopačák5000
Kladivo5000
Hokej Super Chexx3300


 

Pronájem air hockeyPronájem Silový automaty BoxerPronájem stolní fotbálek XXL

 

 Pronájem stolní hokej Super Chexx

 

 

Nabídka zahrnuje

  • pronájem strojů
  • asistence školených pracovníků obsluhy
  • instalaci a demontáž přístrojů
  • dopravu
  • exhibici mistra světa


Pronájem joobox