CZ | EN

Co je u nás nového

S radostí Vám sdělujeme, že firma Rosengart se rozhodla podporovat v dalším sportovním růstu Mistra světa a našeho dlouhodobě nejlepšího hráče Ladislava Křepelu..

 

Láďa patří mezi hráče odkojené stolním fotbalem Rosengart, je to však multitableový hráč, který dokáže bodovat na mezinárodní scéně na jakémkoliv typu stolního fotbalu. Ve výčtu jeho úspěchů nechybějí tituly Mistra světa a těch republikových je tolik, že by bylo těžké je spočítat.

 

Od roku 2008 je oporou Rosengart teamu, kterému pomohl vybojovat mnoho ligových i celorepublikových trofejí. Láďa je zároveň hráč, který nemyslí pouze na svou kariéru, ale snaží se pomáhat šířit povědomí o sportovním foosballu pomocí seminářů a exhibicí na soukromých i veřejných akcích, zároveň je členem sportovní komise České Foosballové Organizace.


" Vím, že na dosáhnutí úspěchu nestačí jen talent, ale je potřeba i tvrdá práce a trochu štěstí. Podpora od Rosengartu mi dává velkou vzpruhu a dodává mi motivaci, kterou potřebuje každý hráč, pokud chce hrát na té nejvyšší úrovni." Ladislav Křepela


Této spolupráce si velmi vážíme a pevně věříme, že je to náš další krok na cestě k profesionalizaci tohoto krásného sportu. V nedávné době jsme podpořili naše reprezentanty, kteří vybojovali titul mistrů světa v družstvech a doufáme, že určitou podporu budeme moci brzy poskytnout i dalším z našich špičkových sportovců.

 

lada1lada2lada3lada4lada6

 

Rosengart originál, nebo padělek ? Pošlete foto a my Vám řekneme!

 

Toto téma nás trápí již delší dobu. V poslední době se však zájem o naše stoly opět zvýšil a roztrhl se pytel s napodobeninami, či přímo padělky stolů Rosengart. Nejsmutnější na tom je, že tyto padělky jsou velice nekvalitní a běžní hráči nedokáží rozlišit, co je padělek a co originál. Na padělcích se ohýbají tyče, panáčci, madla a další komponenty jsou z jiných materiálů, ale na první pohled to nemusí být znát. Kazí to dobrou pověst našich výrobků a okrádá české hráče o příspěvky, kterými podporujeme rozvoj fotbálku na soutěžní úrovni v ČR.

 

Proto přicházíme se službou určení původu stolu. Pokud si nejste jisti, jestli fotbálek, který se chystáte zakoupit, či pronajmout, je opravdu originálem, neváhejte nás kontaktovat. Určití lidé a některé firmy se Vám budou dušovat, že se jedná o originál Rosengart, a přitom se bude jednat o podvod. Pozor na to! Budeme rádi, za každý dotaz a foto. Za službu se neplatí.

 

Vše posílejte na: inforosengart.cz

 

Nejčastěji se setkáváme se situací, kdy je nabízen fotbálek jiné značky a je lživě označován za Rosengart, je to vzhledově podobný typ fotbálku, avšak v podstatně horší kvalitě materiálů i herních vlastností. Jedná se tedy o klamavé jednání a podvod.

 

V horším případě se můžete setkat s vyloženými padělky! Tady se již jedná o zneužití ochranné známky Rosengart, tedy o trestnou činnost.

 

Fotbálek