CZ | EN

Technický popis Stolní fotbálky Rosengart

 Competition I

 

Z čeho jsou fotbaly sestrojeny

Stolní fotbal se skládá z vlastního stolu a podnože.

 

Stůl je vyroben z bytelné překližky vyztužené kovovou konstrukcí. Z vnější strany je chráněn proti mechanickému poškození odolnou folií z tvrzeného laminátu, vnitřní část je osazena herní plochou, brankami a osvětlením. Vrchní část stolu je uzavřena bezpečnostním tvrzeným sklem.

 

Jedinou pohyblivou částí fotbálku je osm ocelových tyčí s hráči. Tyče ze špičkové švédské nerezové oceli jsou protaženy otvory v bočních stěnách stolu a jsou zakončeny bukovými madly. Díky důmyslnému systému pružinových kolíků a gumových zarážek nedochází při hře ke kontaktu hráčů ani madel se stolem, čímž je eliminováno riziko mechanického poškození.

 

Podnož vyrobená z masivních ocelových profilů je ke stolu připevněna z dolní a boční strany, což vede nejen k lepší stabilitě fotbálku, ale i k celkovému zvýšení pevnosti stolu samotného.

 

Competition II

 

Stolní fotbal Rosengart Competition II

Představujeme Vám upravený model turnajového stolního fotbalu ROSENGART!

Nejzásadnější a nejviditelnější úpravou prošla počítadla. Nově nevystupují nad stůl, ale nacházejí se na boční hraně stolu. Navíc jsou doplněna o počítadla na sety a time-outy.

Změnou prošel také design plochy, která je barevně upravena tak, aby vizuálně nerušila a zároveň lépe kontrastovala s míčkem při hře. V tomto duchu je upravené i logo Rosengart a samotný polep stolu.

Zajímavým detailem jsou i loga na madlech a stále ještě novinkou, která se ale už postupně objevuje na stolech, jsou plechové tyčky branek. Úpravou prochází i boční lišta na ploše, díky čemuž bude střela typu "bank shot" o dost účinnější. Stůl je ještě extra zpevněný v oblasti mantinelů.

Integrované LED osvětlení, kvalitní materiály, odolnost a trvanlivost celého stolu, stejně jako všechny požadované herní vlastnosti, zůstávají nadále zachovány.

V případě zájmu, umíme tento stůl již teď nabídnout v třech různých povrchových úpravách, ale i s různou barevnou úpravou panáčků nebo s  vlastní grafickou úpravou plochy. Můžete si ho tedy plně přizpůsobit vlastním potřebám, ať už si takový stůl necháte dovézt domů nebo do firmy.

S takto upraveným turnajovým stolem jste se mohli v různých testovacích verzích setkat na českých turnajích a akcích už během posledního roku.